DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz TV program
Satelitní komplety     |     Televízie najlepšie ceny

Zoznam tém
> Rôzne o satelitu > Skylink v uk

Skylink v uk

host - xxx.xxx.215.220 (?), 6.5.2010 12:41

Nachazim se ve stredu anglie oblast leeds a menchestr

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Blbost ja ma 45 oval a maka to super nemam ziadny ..., host, 23.5.2014
Na EMU na Skylink už je pozdě, nemá smysl se..., Dan Rozsíval, 10.12.2013
Jen na okraj: Hakeři znovu prolomili na Skyl... , host, 9.12.2013
Aktivovat a platit to jde přes internet, ale..., Tondach , 8.12.2013
mam mensi problem. zakupil som si kartu od s..., host, 8.12.2013
Motor je sice možná pohodlnějš..., host, 30.7.2011

Skylink v uk

host - xxx.xxx.215.220 (?), 5.5.2010 21:08, počet návštěv: 39570
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

dobry den. mam problem nechal jsem si firmou namontovat satelit mam parabolu 90cm. a nejak tam blbnou programy z freq. 12.525 a 12.565 pres den jdou a vecer ne jsou tam program jako prima.ct a stv1.2.3 markiza a doma. kde je chyba. dekuju za radu.

Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 5.5.2010 21:20
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

A jakou máte na těch dvou frekvencích kvalitu signálu když to zrovna blbne? Každopádně bych si tu dotyčnou firmu pozval na zjednání nápravy.

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.215.220 (?), 5.5.2010 21:28
kvalita zadna. a to sme dnes udelal a nejak se stoho snazi vyvliknout uz ani nezveda telefon. a kdyz je signal tak je to kolem 58-60
Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 5.5.2010 21:51

Těch věcí co to může způsobovat je hodně. Zkusil bych to po selsku jak mi u nás říkáme tzn. vylučovací metodou. Nejdříve bych ten váš přijímač vyzkoušel u někoho jiného. Dle výsledku pak postupoval dál. Pokud tam bude šlapat tak je chyba někde jinde - špatně nasměrovaná parabola, vadný LNB, kabel,F-konektory.

Připojit reakci

Skylink v uk

lumca (0) - xxx.xxx.156.37 (?), 6.5.2010 6:39

Není třeba nic vylučovat! Je potřeba parabolu min. 120cm! V tom je celý "fígl"!! Na opravdu odborných sat serverech se toto již probíralo milionkrát! Takže není potřeba zde objevovat, co už je dávno jinde objevené!!!

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.34.238 (?), 6.5.2010 10:00

aa

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.34.238 (?), 6.5.2010 10:09

Nevím proč tak velkou parabolu. Bohatě stačí 80cm. Já měl jeden problém - lešenáři stavěli u baráku lešení, něco jim spadlo na mojí parabolu a nalomili mi rameno s LNB. Samozřejmě signál šel do háje. Ovšem chtří lešenáři to zamaskovali kovovou podlážkou před parabolou. To, že mi poškodili parabolu jsem tudíž zjistil až bylo lešení i s lešenáři pryč. Hádal jsem s Byťákem - nakonec mi zaplatili parabolu na ktero jsem namontoval původní LNB. Asi po měsíci začal jít signál opět do kytek. Vyzkoušel jsem několik STB - bez zlepšení. Nakonec došla řada na LNB. A ejhle - signál perfektní. Takže lešenáři kromě paraboly odepsali i LNB, tam se ovšem závada projevila až za nějakou dobu (přestalo mrznout a do LNB se pravděpodobně dostala tekutá voda). Takže teď mne čeká další dohadování s Byťákem...

Připojit reakci

Skylink v uk

Tondach (0) - xxx.xxx.185.232 (?), 6.5.2010 10:23

Skylink v uk je s největší pravděpodobností myšlen v United Kingdom, tedy ve Velké británii, tedy v Anglii! Tam bych si vůbec netroufl tvrdit, "Nevím proč tak velkou parabolu. Bohatě stačí 80cm". Většinou totiž nestačí!

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.208.150 (?), 31.10.2010 8:13

UK, není to Ukrajina?

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.92.211 (?), 11.7.2011 10:46
pane a nejste nahodpu policajt? Ti se me totiz zeptali jestli nemam ukrajinsky ridicak ze tam mam napsane UK :-D
Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.245.196 (?), 6.5.2010 12:34

Ten příběh s byťákem je naprosto OT. Mnohem zajímavější je totiž to tvrzení, že v UK bohatě stačí na SL nebo CL parabola 80cm. A3A totiž pokrývá toto území EIRP v rozmezí 45-49dBW, na západě území dokonce ještě méně než 45dBW. Pro tyto výkony je pak potřeba parabola s průměrem 120-150cm. V Irsku pak až 180 nebo 200cm

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.215.220 (?), 6.5.2010 12:41

Nachazim se ve stredu anglie oblast leeds a menchestr

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.26.225 (?), 8.12.2013 16:29

mam mensi problem. zakupil som si kartu od skylink a kedze zijem v zahranici potreboval by som ju aktivovat priamo z gb ak to bude mozne potreboval by som navod ako ju zaplatit a nasledne spustit dakujem

Připojit reakci

Skylink v uk

Tondach (0) - xxx.xxx.50.241 (?), 8.12.2013 17:13

Aktivovat a platit to jde přes internet, ale adresu je nutné uvést slovenskou (nebo českou). více na webu Skylinku http://www.skylink.cz/jak-ziskate-8.html

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.120.159 (?), 9.12.2013 23:16

Jen na okraj: Hakeři znovu prolomili na Skylinku Crypto****s. Provádět ovšem příjem chráněného signálu prostředky obcházení poplatků je nelegální. Mám ověřeno, že na set-top-boxech se schopným emu softem funguje  i Skylink i rovněž  v Crypto***** také ORF Digital -  transpondéry Astry 19,2° Tp 3 na 11244H, Tp 82 12051 V a Tp 115 12692 H.

Pokud sat vybavení: Pokud se na Ostrovech nezřeknete Astry 19,2 a Hotbirdu, tak samozřejmě použijete LNB Monoblok. Pokud si budede i britskou Astru 28,2° s BBC., i Astru 23.5° se Skylinkem,  a i Astru 19,2° i Hotbirda, pak velice dobrá parabola na segment 20° na obloze je Triax TDA110 /i menší může být, ale radno je mít rezervu na příjem za velmi špatných povětrnostních podmínek, zejména pokud slabších transpondérů./ Na přiloženém zobrazení je vedle paraboly zvětšený detail -  "multiblok"(multifokus) na 4 LNB, z obr. je vidět, že konstrukce "multibloku je   dobře řešena hlavně na ustavení LNB na úhlovou vzdálenost satelitních pozic 3-4,5° /mezi Astrami 19.2° a 23,5°/.  Sestava vyjde na poměrně rozumnou cenu. Ale tím Vás nechci odradit od internetu - jsou servery, z kterách přes proxy také lze přijímat řadu českých programů (slovenských i bez proxy)

smileyVlad. Kebrle

Obrázky:

Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.171.253 (?), 10.12.2013 7:25

Na EMU na Skylink už je pozdě, nemá smysl se jím už vůbec zabývat poněvadž už takto funguje tak cca polovina programů. Co se týče sestavy tak tazatel píše že koupil pouze kartu takže je možné že nějakou sestavu už vlastnil předtím. Těžko říct pokud neupřesní.

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.246.236 (?), 12.9.2010 0:34

jsen v irku u městečka limerick a ma astru 3 staci 80cm parabola jako min ale s 110cm tu chytam bez problému.. tva rada o parabole 180 - 200 cm je zhovadilost a pri zdejsich vetrech bys to musel mit bud na sloupe mimo dum, protože mit to na domě tak ti to urve i pul domu :-)

Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 6.5.2010 14:00

Lumco máš samozřejmě pravdu. Nevšiml jsem si toho uk takže odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil.Samozřejmě je potřeba parabola o průměru minimálně 120 cm poněvadž tyto dva transpondéry jsou šířeny z Astry 3A na rozdíl od těch ostatních.

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.187.10 (?), 30.10.2010 22:17
Montoval jsem SkyLink v Hullu, 105 cm parabola, všechno jede ok. Podle vyzařovacího diagramu však pro zmíněnou oblast doporučují 120 cm parabolu.
Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.190.22 (?), 23.5.2014 19:59
Blbost ja ma 45 oval a maka to super nemam ziadny problem dokoca mi na tom fici telka na satelitny prijem bez karty mam len pripojeny kabel z hd receiver a ide mi to na dvoch telkach na jednu kartu;)
Připojit reakci

Skylink v uk

Petra (0) - xxx.xxx.224.237 (?), 23.6.2010 15:29

Dobry den,

ziju v Anglii a mam taky problem s prijmem ceskych a slovenskych programu. mam zakoupenou a aktivovanou kartu skylink, reciever mam topfield 6000cr.Pri zapojeni satelitu ani jeden cesky a slovensky program nehraje. ukazuje se mi, ze sluzba je momentalne nedostupna.V "kolonkach" kvality je skoro 100%...opravdu nevim, co s tim... Nema nekdom nejaky napad?Netusim, kde je chyba, satelit mam nasmerovany na Astru...

Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 23.6.2010 15:59

Tradiční otázka pro začátečníky. Jak víte že máte parabolu nasměrovanou na Astru? Že to ukazuje nějakou kvalitu vůbec neznamená že jste správně.

Připojit reakci

Skylink v uk

Petra (0) - xxx.xxx.219.241 (?), 23.6.2010 18:33

no to je mozne... ted jsem si precetla, ze je potrena mit vetsi parabolu... mozna bude hacek v tom, my mame jen 60 cm...

Připojit reakci

Skylink v uk

Tondach (0) - xxx.xxx.185.232 (?), 23.6.2010 19:39

Zkuste napsat jaké jiné programy (kromě těch českých a slovenských) vám to naladilo a které fungují? Tu parabolu by to samozřejmě větší chtělo. A jsou dvě družice s názvem Astra, jedna je na pozici 23,5°E a druhá na 19,2°E.  Programy s kartou Skylink můžete přijímat pouze z té pozice 23,5°E! 

Připojit reakci

Skylink v uk

Petra (0) - xxx.xxx.218.237 (?), 23.6.2010 20:43

dekujiza radu, parabolu si poridim vetsi... Funguji nejake programy polske, ty zdarma- Tv Polonia, Tv Puls, tele 5,TVP kultura... pak taky nejake italske a par nemeckych a samozrejme nejake asijske... Nevim, jestli Vam to pomuze.Asi jste poznal, ze se moc neorientuju:)Ono ta satelitni technika jde nejak mimo me:)

Připojit reakci

Skylink v uk

Tondach (0) - xxx.xxx.185.232 (?), 23.6.2010 21:14

Petro, ty polské a hlavně ty italské (a arabské) programy jsou volné především na satelitu Hot Bird na pozici 13,0 °E! Najděte si na www.parabola.cz vlevo nahoře sekci "přehledy", tam zjistíte přesně, jaké programy, který satelit jaké programy vysílá!

S největší pravděpodobností tedy nemáte správně nasměrovanou parabolu. při pohledu na parabolu zezadu, je potřeba ji natočit o 10,5° na východ, tedy doleva! S tou "šedesátkou" toho ale asi moc nechytíte.

Na té Astře na pozici 23,5°E, kterou pro příjem SkyLinku potřebujete, je cizích volných programů málo, asi jenom třicet a je tam hodně hlavně holandských (ostatní, ty české a slovenské jsou kodované!!!). Pokud se vám při automatickém ladění najde kolem dvou stovek a více, nejste na správném satelitu! Při tom natáčení doleva totiž půjdete přes satelit Astra 19,2°E a tam jsou téměř tři stovky volných programů, především německých. 

Připojit reakci

Skylink v uk

Petra (0) - xxx.xxx.218.237 (?), 23.6.2010 21:41

dobre, satelit koupim v sobotu nebo v nedeli, budu se drzet vasich instrukci. Pak napisu, jestli se "akce" povedla. Moc Vam dekuju za pomoc, pro me laika opravdu k nezaplaceni!!!DIKY

Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 23.6.2010 21:54

Je to opravdu Hot Bird na 13E takže jste trochu mimo. Zkuste si v manuálním ladění nahodit tyto parametry: Astra3 /23,5E/   11,992 pol. horizontal SR 27500 FEC 3/4 a otáčejte parabolou doleva. Až Vám to ukáže nějaký signál tak to zkuste proladit. Ale pozor, stejnou frekvenci používá i sousední Astra 1 takže aby Vás to nezmátlo. Správně budete tehdy až na uvedené frekvenci naladíte kanály Viasat History, Viasat Explorer, Filmbox,Kino CS ale hlavně volně vysílanou Public TV. Pak doladíte na maximum a utáhnete. Pak si můžete doladit zbývající frekvence 11,876/H a 11,797/H.

Koupě nové paraboly se ale stejně nevyhnete. Pro příjem zbývajících frekvencí Skylinku tj. 12,525/V /ČT+Prima/ a 12,565/H /STV+Markíza/ je potřeba pro bezproblémový příjem parabola tak cca 120 cm.

Připojit reakci

Skylink v uk

Petra (0) - xxx.xxx.218.237 (?), 23.6.2010 22:04

Dekuji za radu, jak uz jsem psala, vrhnu se na to o vikendu a dam vam vsem vedet, jak to dopadlo... Dekuji...

Připojit reakci

Skylink v uk

Enik, Elektronik Servis (0) - xxx.xxx.168.131 (?), 23.6.2010 22:28

Podle frekvence 11992 se ta parabola bude nastavovat dost špatně. Tento transponder totiž používá i ASTRA na pozici 19,2 a 28,5E Takže se to bude plést. Spolehlivý způsob jak najít 23,5E byl transponder Óčka. To už se ale také přestěhovalo jinam. Použitelným transponderem tak je 11914 H 27500 3/4 Transponder se stejnými parametry není ani na 19,2 ani na 28,5E. Podle něj je tedy možné najít A23,5E.

Připojit reakci

Skylink v uk

ing.Chroustal (0) - xxx.xxx.210.254 (?), 2.11.2010 0:19

Souhlasím

Pokud není solidní měřící přístoj, velmi lehce se to plete, řešil jsem to na opačné straně v Izraeli a to měli 250cm parabolu na zemi (no offset).

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.246.236 (?), 12.9.2010 0:37

ty programy co mas jsou na astre 1 . urcite tam mas i ct24..

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.129.70 (?), 4.3.2011 13:32

zdravím vsetkých, ja to tu v anglii montujem-podotýkam!!!v celej anglii!!!nielen ceskú a slovenskú satelitnú tv.takze nech sa páci kontakt mobil 07868239047 email kuknidom@zoznam.sk -prídem, nainstalujem,pozeráte! tomas.

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.141.29 (?), 30.7.2011 18:39

Zdarec navíc nikdo z lidí tu neuvedl, že na 28stupních východně je pro Britský trh flotila satelitů Astra 2 což může někoho též zmást... Jinak já natáčím rukou vykloněním se z okna od pozice 31stupňů východně až po 5stupňů západně bez změnu sklonu anténou Ofset 85cm.Jiné pozice už musím změnit sklon ale východ mám omezen za Turksatem ještě jednou pozicí...Ono to chce opravdu mít zkušenosti a aktuální tabulky frekvencí a programů na všech satelitních pozicíc což lze na internetu v pohodě dohledat třeba na zmíněném serveru Parabola.cz či i jiných cizojazyčných...

S pozdravem Johny

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.141.29 (?), 30.7.2011 18:56

Ještě jsem zapoměl připomenout, že nežiju ve zmíněném UK ale u nás v Česku na Severu... Zajímalo by mne ale když všude u všech kódovacích karet před zakoupením je uvedeno, že jsou určeny jen pro dané území ze které vysílané pořady jdou na satelit, jak je hlídána jejich přenositelnost na jiné území v tomto případě z Česka do UK... Ptal jsem se distributorů karet proč jsou zákazníci omezování územím když si kartu koupí v určitém státe pro řeč kterou znají a třeba pak jedou na dovolenou a nechtějí ztratit kontakt se svojí zemí ve sdělovacích prostředcích na které jsou zvyklí.Řekli mi, že to bohužel kvůli autorským právům atd. nikdo nechce řešit... Prostě podepíšete prohlášení, že kartu nevyvezete za hranice daného státu pro který je určená...Zajímalo by mne tedy jak v praxi poznají, že s ní jsem připojen k přijímači který je na jiné zeměpisné pozici...

S pozdravem Johny

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.51.237 (?), 30.7.2011 19:25
Institut autorských práv je sice nepříjemný, ale zcela pochopitelný. Nejen výrobce věci, ale i autor má rád zaplaceno za svojí práci. proto ta omezení a apelace na dodržování provozních podmínek ze strany diváka. V praxi samozřejmě nikdo nic nepozná, vlny při překonávání státních hranic se nemění, ani nemusí mít víza. Jen je někomu proti srsti, po podpisu, nedodržovat určitá pravidla.
Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 30.7.2011 19:53

Nepoznají vůbec nic a proto také takovou ptákovinu normální člověk neřeší a dívá se.

Připojit reakci

Skylink v uk

Tondach (0) - xxx.xxx.185.232 (?), 30.7.2011 18:57

Taky jsem takhle točil od 28,2°E až po 5°E bez náklonu resp. bez nastavování skew. Sice ne rukou, ale rotátorem od bývalé VKV antény a šlo to. U rotátoru jsem změnil ovládání na tlačítka a "ťukáním" na ně šla nastavit poloha paraboly velice přesně.

Připojit reakci

Skylink v uk

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.44.2 (?), 30.7.2011 18:58

Spíš to chce mít především instalovaný motor protože natáčení rukou, především v zimě musí být opravdu nevšední zážitek. no

Připojit reakci

Skylink v uk

host - xxx.xxx.141.29 (?), 30.7.2011 20:39

Motor je sice možná pohodlnější ale i hmotnostně a hlučností náročnější..Stačí na chvilku otevřít okno ťuknout doprava nebo doleva dle družice a programu na který se chcete koukat... Samozřejmě to nedělám každou "minutu" z pohodlí lenivého sedícího člověka v křesle ale třeba po několika hodinách či dnech, když mne nějaká sat. pozice omrzí...K těm kartám, já se ptal jenom kvůli tomu, že zákazníka podpisem omezují závazkem... Jinak je mi jasné (nejsem technický analfabet), že vlny se šíří nezávisle na lidské finanční chamtivosti... Ty mají pouze překážky v podobě mraků a jiných vlivů... V době digitalizace je ale možné některá data po vzoru GPS dohledat, proto jsem vznesl otázku či by takovou kartu dokázali zablokovat. Bylo mi řečeno, že krom velvyslanectví by karty neměly být přenosné...Řekl jsem jim ale zákazník si práva koupením karty zaplatil... takže společnost která jí distribuje o zisk nepříjde... Tvrdili opět stejnou písničku o zákazu vývozu...

Tčus Johny

Připojit reakci
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Jak pehrávat pořady z Technisatu s harddisku /1x scart/ na TV a současně nahrávat na DVD recordér107.11.20141862
Parabola913.6.20142287
Skylink v uk4023.5.201439571
Hotbird38.5.20141046
Astra 3 - nevidím české programy, skylink1825.4.201430548
Jak umistit LNB když chci naladit Astru 19.2, Astru 23.5 a Hotbird 13 z jedné paraboly 85 cm3324.4.201445588
Amstrad Fidelity SRX2001324.3.201416321
Zapomenuté heslo419.2.20141301
Astra 28,2° a Anglické kanály - Nelze vyhledat 87.2.20142188
Tovární nastavení1629.1.201413157
Nastaveni pro prijem na 27500 SR1328.1.20143162
Skylink ICE827.1.20142772
Showbox S-700 PVR Combo Platinum2318.1.201424083
Dodnes nepřišla složenka od skylinku na SP1315.12.20136788
Dotaz na pozici 12,070/H a 11,973/V58.12.20131697
Jak naladit TV Sony KDL-40W5800530.11.20139975
Topfield TF 6000 CR Aktualizace Firmware7727.11.2013100202
Monoblok324.11.20131467
Odstraneni nezadoucich programu136.11.20134488
Měřič satelitního signálu2112.10.201314754
Neotion Irdeto CI+ Skylink modul neuspesna aktualizace FW co stim?1022.9.20136184
Problémy se signálem po reinstalaci paraboly a LNB1221.9.20134148
TechniSat TechniStar SIR - nahrávání?212.9.20131795
NC+ provider CS Link117.8.20131157
TF6000 CR - DO312.8.20131567
Freesat UPC diret promen, jde v EMU311.8.20133388
MTV Unlimited39.7.20131585
Golden interstar 7700 premium - chyba76.7.20132193
MTV Unlimited130.6.20131002
Na DVD R nejde časové nahrávání1330.6.20139728
Modul TechniCrypt CI+ hlasi chybu Error: 0x8003002F729.5.20134117
Icecrypt S3000HDCCI225.4.20138642
Astra na 23,5 a 19,2462.4.201348188
Cyfra +3526.2.201316172
Topfield TF 6000 CR Jdou jen poláci1331.1.20134791
Jaky prehravat.TRP na pocitaci? 56.1.20135411
Nejdou mi naladit české programy i přesto, že mám signál2226.12.201210695
Nová karta a fungování ve stávajícím settopboxu728.11.20123930
Karta TNK SD.PL228.11.20121724
Topfield TF 6000 CR - chybová hláška "d: d.d."727.10.20123561
Karta TNK SD.PL127.10.20121477
Jak naladit současně všechno z Astry 23,5E i 19,2E? Topfield 6000 CR5423.10.201228295
Jak přijímat české kanály v Německu - Bonn77.10.20124686
Na astre 19.2 nejdu nemecke programy132.10.20125877
Satelit na kamionu2130.9.201238070
Zvuk u satelitní TV Markiza HD524.9.20127310
Nefunkčnost1321.9.201219707
Historie TV karty223.8.20121949
Kvalita versus SR a FEC37.8.20122457
EUROSAT--Polsky Tesin24.8.20121981
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >