DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz TV program
Satelitní komplety     |     Televízie najlepšie ceny

Zoznam tém
> > Barandov

Barandov

host - xxx.xxx.153.41 (?), 23.6.2013 14:55

Jasan, že si to mrtě lidí nenaladí, to zase budou anténaři lítat a mít žně.Sem se smál, když si soused nevěděl rady a Xkrát v roce drbou do frekvencí na satelitu a dycky za flašku mu na to znova naladím a uspořádám a teď mi na nové tévé taky chvíli trvalo než sem na to přišel.Čím modernější technologie, tím víc to stojí za h...!A ta kvalita, opravdu supér, jediná pořádná náhrada za analog je HD a o tom si můžu nechat zdát.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Pořád mě nepochopil. Tady nejde o citlivost,..., host, 26.7.2013
A proč bych měl číst nějaké nesmyslné vlákno..., host, 25.7.2013
Naladit by mělo jít vždy. Pročti ..., host, 24.7.2013
Naladit by mělo jít vždy.Akorát, že tento tý..., host, 23.7.2013
http://forum.digizone.cz/index.php?topic=189..., host, 22.7.2013
Štěpáne, na tom panasoniku jsem to prvně nal..., host, 22.7.2013

Barandov

Vítězslav (0) - xxx.xxx.91.137 (?), 19.6.2013 18:07, počet návštěv: 34795
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

kdo ví na kterém kanále bude vysílat barandov??
všichni jen informují a konkretně nikdo nic.
mám 78lidí v paneláku a musím zařídit zesilovač
děkuji.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.16.62 (?), 19.6.2013 18:20
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Jestli mate na mysli to avizovane pondelni preladeni Barrandova, tak ten se stehovat na jiny kanal nebude z MUX2.Pouze se musi znovu proladit televizor nebo STB kvuli zmene identifikacniho kodu stanice Barrandov zduvodu zmeny majitele stanice, tak jako tomu bylo u TV Prima.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.163.152 (?), 19.6.2013 18:58

Ono, když se to nepřeladí, taky se nic nestane. laugh

Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 19.6.2013 20:03

Změna kanálu se týká pouze vysílače Černá hora.

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 19.6.2013 21:13

Ještě doplním - nyní jde pouze u diváka o úkon "ZNOVU-PROLADĚNÍ" kanálu na kterém hraje nyní Barrandov. Mění jenom vnitřní identifikaci, kanál na kterém se vysílá Barrandov zůstává beze změn. Proladit se to musí až nebude hrát současný Barrandov... předem to prostě nelze udělat. smiley Musí se znovu naladit na stejném kanálu až po provedených změnách.

Nic jiného nikdo nebude muset měnit !!! Ani na anténě, ani v STA. Všechno zůstává jak je ted'.

Eniku, už dochází na Černé hoře k tomu přeladění na 38.k?

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.16.62 (?), 20.6.2013 0:24

Stepane, bude to preci take v pondeli 24.6. behem vyluky vysilace Trutnov-Cerna hora.Vyluka by mela probihat od 6:00 do 15:00.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.216.27 (?), 20.6.2013 7:48
Počítám že k přeladění kanálu dojde i 1.7 na Kojále z 59 na jinej.
Připojit reakci

Barandov

dirigento (0) - xxx.xxx.250.150 (?), 20.6.2013 8:03

Opravdu?? A zdroj této "informace" je jaký??

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.170.1 (?), 20.6.2013 9:20

Tak to by mě docela zajímalo, kde pisatel na to přišel? Asi to teplo!

Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 20.6.2013 10:20

No vzhledem k tomu, že má přesnou specifikaci nového kanálu na který bude k59 přeladěný, tak si myslím, že informace jsou naprosto zaručené. jak jinak si vysvětlit, že přesně ví, že to bude k"jinej!"

Připojit reakci

Barandov

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.171.253 (?), 20.6.2013 10:24

Samozřejmě na nic nepřišel. A protože je to naprostý blaf tak už se tu raději neukáže.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.217.46 (?), 20.6.2013 10:35
Ale ukážu, o tom že se bude přelaďovat se psalo už minulý rok tak proč se tomu divíte jako telata?
Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 20.6.2013 10:46

To ale není o tom, že by se někdo divil. To je o tom, že když má někdo konkrétní informace, tak je možné se bavit o konkrétní věci. Pokud ale někdo jen šíří bludy, tak nemá smysl se tím zabývat. Je obecně známé, že všechny kanály nad k50 včetně budou vyhrazené pro jiné účely, takže se toho bude přelaďovat mnohem víc, ale stane se tak až příjde čas. Až budeš vědět na který kanál se bude přelaďovat, pak je možné soudit, že máš zasvěcené informace. Do té doby jsou to jen plky. Nebo jsi snad ochotný se vsadit, že po 1.7.2013 dojde na Kojálu ke změně v MPXu3? Jelikož se ČRa o případné změně kanálu na Kojálu vůbec nezmiňují, jsem ochoten vsadit celý svůj majetek, že po 1.7.2013 bude MPX3 z Kojálu i nadále na k59!!!

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.208.221 (?), 20.6.2013 11:01
Ale na zveřejnění mají ještě stále čas.A navíc měl už Kojál tento rok tolik výluk že ke změně zřejmě dojde.
Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 20.6.2013 11:14

10dnů před případnou změnou není dost času!!!  Mimo to ani ČTÚ neinformuje o tom, že by na Kojálu mělo k něčemu dojít. Stejně tak uživatelé MPXu3 o ničem neinformují. Ani CDG jako vlastník MPXu3 o ničem neinformuje. Deset dnů před případnou změnou by o ní museli informovat všichni zasvěcění a dotčení. Nikde ani zmínka. :-)

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.216.55 (?), 20.6.2013 11:31
Já jsem uživatel muxu3 tak po tom pátrám ale uvidíme, hádat se nehodlám.
Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.216.55 (?), 20.6.2013 11:33
Já beru s Kojáku signál tak po tom pátrám.Uvidíme hádat se nebudu.
Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.251.83 (?), 20.6.2013 11:53

A nejsou náhodou i informace o tom, že všechny kanály nad K48 (ne nad K50 včetně, jak píšete, ale od K49) budou vyhrazeny pro jiné účely (tzv. DDII), v této chvíli taky bludy? Zatím nebylo nic schváleno, a zda ke schválení v roce 2015 skutečně dojde, si nejsem ani trochu jistý. Alespoň pokud se Evropy týče. Každý státní úřad, který ochraňuje své kmitočtové spektrum, není tak pos..., jako náš ČTÚ. Jistě dobře víte, jak nekompromisně se proti tomuto nesmylu již postavilo např. Německo. A samozřejmě nejen Německo.

Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 20.6.2013 12:09

Já to ovšem za nesmysl nepovažuji. Přechodem DVB-T na vyšší modulační módy (DVB-T2 a pod) dojde k uvolnění dalších kanálových pozic pro které nebude využití, takže uvolnění části pásma pro jiné služby vidím jako naprosto logické a rozumné.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.. (?), 20.6.2013 17:05
Přechodem na DVB-T2 (jestli vůbec někdy v ČR nastane) se samozřejmě vůbec nic neuvolní. Akorát vznikne pár dalších Cinem, Coolů, Lovů, Smíchovů a Telek v podání ostřílené dvojky Nova-Prima.
Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 20.6.2013 18:08

Tvůj pochybovačný příspěvek je jen dokonalým důkazem toho, že technologii DVB-T (T2) vůbec nerozumíš! T2 se u nás plošně objeví do dvou roků!!! A následně ušetří několik desítek obsazených kanálů!

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.62.78 (?), 20.6.2013 20:21

Takýto stav ale nenastane okamžite. Až po prechodnom období súbehu oboch technológií. Viď Rakúsko.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.. (?), 21.6.2013 8:05
Možná nerozumím technologii, ale zato rozumím realitě. A ta bývá obvykle úplně jiná, než si nějaký technolog kdesi v kanceláři naplánuje :-) Jinak samozřejmě platí co jsem napsal výše, DVB-T2 neušetří vůbec nic, protože si akorát hlavní hráči na trhu vytvoří další klony, kterými zaplácnou těch cca 30%, o které se kapacita muxů navýší (možná tam dají HD verze Lovů, Smíchovů a Telek) a budeme tam, kde jsme dneska.
Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.208.25 (?), 21.6.2013 8:25
Tak to aby už začaly vymýšlet ty různy klony protože ted když by se to spustilo tak ve stejné kvalitě jaká je by se mux 1až mux4 daly do jednoho tak kdyby se ještě každá TV naklonovala dalších 10TV tak stále zbývá dost místa na další!
Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 21.6.2013 8:58

Až na jednu maličkost, že v DVB-T2 je možné celoplošný MPX postavit třeba jen na jednom kanále, zatímco dnes jich je asi 14. Takže se ušetří a docela dost!!!

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.. (?), 21.6.2013 10:13
To je možné i v DVB-T a jediným zádrhelem, který bude i u DVB-T2, jsou kmitočty, které je nutné mezinárodně zkoordinovat tak, aby měl každý stát unikátní a nedocházelo k přesahům. A to se nestane. Opravdu je lepší být realista, než to brát jenom z čistě teoretického hlediska.
Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.62.78 (?), 21.6.2013 13:47

Ušetrí vysielateľ. Ale divák-amatér si bude musieť zaplatiť prerábku antén, lebo parametre vysielania sa zmenia v jeho neprospech.

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 21.6.2013 14:35

Divák nezíská pravda skoro nic. Ty řečičky o nějakém šetřením mám fakt moc rád. Ušetří hlavně vysílatel (Radiokomunikace), já určitě né - naopak budu muset kupovat novej tuner a předělávat anténu na daný dostupný kanál. Mě je úplně jedno zda chytám vícero muxů s méně programy, anebo bych měl sledovat jeden mux napěchovanej programama.

Technickou kvalitu programů bych ted' neřešil, to je další kapitola. Navíc kvalitně se dá vysílat i ted' když se chce a když si to daná stanice zaplatí. Na druhou stranu mohou být klidně i mazanice v DVB-T2 - to není prostě vůbec záruka ničeho. A výměna kodeků to samé... prznit a škrtit se dá všechno a na všem (to je bohužel ta nevýhoda digitalizace - u analogu to nešlo)

Připojit reakci

Barandov

Dan Rozsíval (0) - xxx.xxx.171.253 (?), 20.6.2013 15:31

Je to zbytečné se rozčilovat Eniku. Vždycky se najde nějaký tlachal který tu bude tlachat naprosté nesmysly a oblbovat lidi viz Skylink a exekutor, Kojál a MUX 4 atd. atd. no

Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 20.6.2013 17:00

To máš Dane naprostou pravdu. Já se ale vůbec nerozčiluju. Já jsem v klidu. Mně to nemůže rozházet. :-)

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 20.6.2013 13:14

xxx.xxx.217.46

Já se jako tele divím spíš těm vašim výmyslům. laugh Já tomu nevěřím a asi tuším na co narážíte, ale to vážně z daleka nehrozí. wink K žádné přelad'ovací změně kanálů 60 a nižších ted' v dohledné době nedojde, uvidíte. (nyní se řeší kanály 61 a vyšší)

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 23.6.2013 13:40

Tak to zase naštve hodně lidí, když by jim měl Barrandov v pondělí přestst htrát.Když člověk znova naladí 2.mux, tak se všechny programy pomění a člověk je bude muset znova si pouspořadát podle svého.A to nemluvím o starších lidech, kteří vůbec neumí ladit na STB.

Nechápu, proč by kvůli změny majitele se muselo měnit ID programu, když se program bude jmenovat stějně.U Primy to bylo jinak, protože se přejmonovala na Prima family. A údajně těch majitelů Barrandova se už vystřido více, prý nejméně tři a nikdy se nemuselo přelaďovat 2.mux.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.153.41 (?), 23.6.2013 14:55

Jasan, že si to mrtě lidí nenaladí, to zase budou anténaři lítat a mít žně.Sem se smál, když si soused nevěděl rady a Xkrát v roce drbou do frekvencí na satelitu a dycky za flašku mu na to znova naladím a uspořádám a teď mi na nové tévé taky chvíli trvalo než sem na to přišel.Čím modernější technologie, tím víc to stojí za h...!A ta kvalita, opravdu supér, jediná pořádná náhrada za analog je HD a o tom si můžu nechat zdát.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 24.6.2013 17:58

Zajimavé, že nikdo nepřispivá ani o Barrandově a ni o Černé hoře. Já jsem to znova naladil na STB Emgeton a měl jsem dva Barrandový-starý s info lištou a EPG a nový, který hraje, ale bez EPG!!

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.181.121 (?), 24.6.2013 18:10

EPG mně jede na novém B.,spíš sem naivně čekal že po znovunaladění mi ta lišta zmizne a bude tam nový B.Tak sem to zas někde hledal a zas chvíli přemýšlel jak ty pozice prohodit.Jako na satelitu zábava každou chvíli laugh

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.. (?), 24.6.2013 18:47
prospivat zacnou az jim vodesiti nepujde Okres na severu
Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.46.254 (?), 24.6.2013 19:05

Jsou dokonce i takové tv či stb (pro MPEG4), které si provedou aktualizaci v daném programu samy, bez zásahu čumitele, aniž by dotyčný hnul brvou... není tedy důvodů nutno se chlubit, že to jde bez námahy...wink

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.101.38 (?), 24.6.2013 20:06

S-T-B MPEG 4 to umí a " čumitel " NE.   To nemá chybu.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.30.43 (?), 24.6.2013 20:40

Nevím jak to je - tady chytám Barrandov bez jakéhokoliv přelaďování, Praha, Ústí, Cukrák, kromě změny kanálu Trutnov ČH (61 na 38). STB Opticum 4100TSCXE, Praha-Sobín. Jediné co stále nefunguje a docela me SE.E je to že se hádá K60 (MPX3) mezi ČH a Ještědem - dnes 24.6. když byla výluka ČH tak chytám (dopoledne) pak signál 0. Uvidíme zítra, když nepůjde Ještěd... - ať s takovou věcí už konečně něco udělají!!!

Připojit reakci

Barandov

Milan Pantůček (0) - xxx.xxx.80.13 (?), 24.6.2013 21:07

TV Grundig se musí přeladit (naladí se dvě pozice Barrandova, jedna s infotextem o nutném přeladění). STB Evolve a PC karty Technisat AirStar se přeladit nemusí.
Záleží zřejmě na tom, které identifikátory streamu si příslušný SW ukládá u naladěných programových pozic.

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 25.6.2013 13:23

PC karta AVER + DVBViewer taky sem nebusel hnout brvou, hraje to stále jako by ke změně ani nedošlo. laugh Boxy a TV se musely samozřejmě ladit, mazat, třídit. Prostě yes

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 29.6.2013 19:27

Je to tak.Záleží na přístroji.Starý STB X-site hraje dál bez problému, jako by ani ke změně nedošlo.To stejné STB Ferguson Ariva T65,což mně překvapilo.TV Grundig sama poznala, že je nový program ve 2.muxu a zeptala se, zda ji chce člověk uložit a zařadil jí na konec seznamu. TV Samsung-MPEG-2 se musela přeladit a nový Barrandov přidat k oblibeným a starý Barrandov smazat.Největší karambol byl s novu TV Hitachi. Pokud člověk nastavil, aby v pohotovostním režimu docházelo k aktualizaci, tak se na druhý den ráno naladily dva Barrandovy a smazal se mi 3.PL Mux, který má slabý signál a poukladal si programy podle svého uvaření.Když k tomu došlo, tak jsem to využil a zvolil první instalaci, což je prakticky tovarní nastavení a nastavil znova jazyk, zemi atd.,protože u českých programů mi špatně fungovala česká diakritika, přitom polská fungovala bez problému! Znova jsem naladil všechny české a polské muxy a starý Barrandov smazal.Česká diakritika už funguje normálně, stejně jako polská, ale zjistil jsem novou nepřijemnou věc-u ručního ladění se před tím zobrazovala síla a kvalita v procentech, teď už ne!! Pouze jestli dobrá, slabá nebo velmi dobrá.Nevím, jak se to mohlo stát a nechápu jakou jsem tam měl zvolenou Zemi, jestli Slovensko nebo co, že se česká diakritika zobrazovala špatně a když jsem to znova naladil, tak bez ohledu, zda tam člověk dál ČR nebo Polsko, tak obě diakritiky fungují dobře, ale zase se ztratila ta přesná informace v procentech o síle a kvalitě příijmu.

Kdo může vědět, čím to je, tak ať prosím poradí.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 2.7.2013 11:50

Nikdo nemá co říct?Různých chytráků, kteří si myslí, že vědí všechno je tady dost, ale když se člověk zeptá na něco konkretního, tak nijkdo nice neví.

A co tak jiná otázka, jak odkodovát ty nahrávky, které TV Hitachi pořizuje v běžném formátu.TS a na PC je nejde přehrát ani rozdělit pomoci PVA strumentu na mpa+mpv.Člověk když si něco nahraje, tak má právo si s tou nahrávkou dělat co chce.Vystřihnout s něj, to co potřebuje a uložit do MPG, aby to šlo běžně přehrávat.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 2.7.2013 12:53

tak má právo si s tou nahrávkou dělat co chce

nemá, může si ji přehrát pro svojí potřebu. Proto se dělají STB, které neumožňují záznam přehrát v ničem jiném, než v tom přístroji, ve kterém byla nahrávka udělána. To znamená, abys to nedal Karlovi, ten zase Honzaovi. A to je zřejmě Tvůj případ. Budeš si muset koupit přístroj, který Ti dovolí nahrávku upravit. Mysím (jestli nemám pravdu, tak mě opravte), že to dneska dokážou už jenom linuxové přístroje.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.138.168 (?), 2.7.2013 13:38

Když jí nebudeš šířit dál a máš jen pro své potřeby je to v pohodě... Jinak ano výrobci s filmovým průmyslem mají dohody o nemožnosti šířit nahrávky... Jsou ale vyjímky nejen zmíněné Linuxové... Třeba čínské Evolve atd. některé settopboxy dokáží nahrávat přímo do jednoho mpeg souboru a nedělit na Ts rozkrájení atd. znepříjemněné a méně používané formáty... Pak už jen pokud chceš vypálit jako pro stolní DVD převedeš v pohodě vhodným programem... Ještě dodám Barandov je nyní jako 6 pozice v MUX-3 dočasně dvakrát po té co jste spustili manuální nebo automatické ladění jako to kdysi bylo s Primou... Vidíte statickou neměnící se textovou a pak i normální tv. stanici... do doby než tu hlášku pro vylekaný lidi po nějakém čase vypnou a nechají pouze pohyblivý normální pořady... Prostě jsou nové ID čísla které jinak nelze zaměnit jako v analogu jste měli na každou frekvenci pouze jednu stanici... V digitálu holt se to musí nějak pomocí čísílek rozdělit na různé tv stanice a sloučit do používané normy 8Mhz pro každý kanálový kmitočet... 21 až 60k respektive kdysi až do 69k ale toto vyšší pásmo dostanou telefonní mobilní služby proto se přelaďuje níže tam kde byl kdysi Klínovec na 66k nebo jinde měli či mají 61k... Pásmo III kdysi používané bylo odpojeno a bude zas sloužit pro digitální rozlas DAB+ či jiný formát pro který se rozhodnou... Prostě smiřte se s tím, že digitalizace je věda které se konzumenti musí podřídit aktualizacima tj. novým laděním... Kdo má satelit tak ví, že tam je to častý jev, že něco zaniká a zas přibejvá jiného... Nelze jinak řešit než novým proladěním přijímačů...

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 5.7.2013 11:06

Jasně, že jí mám pro sebe.Nahrají se třeba Toulavou kameru a třeba dvě reportáže mně z toho zajímají.Tak je chci z té nahrávky vystřihnout a podívat se na ně kdykoliv mně napadne.Klidně i 100x za sebou. S filmovým průmyslem to nemá nic společného, filmy nenahrávam na blbosti nemám čas.Mně zajímají zajimavé věci ze kterých člověk něco má-např.zminěná toulavá kamera, turbulence,objektiv, koření,víkend a tak dále a pak dokumenty z Primy Zoom.

Nevím, proč tu někdo plete do toho, že se vyšší ka nály jak K60 musí přeladit na nižší, když to nemá nic společného s přeladěním Barrandova. A že kvůli Barrandovu se muselo přelaďovat, to se dá pochopit, že se změnil kód.Ale jak jsem už pasl takový STB X-site už stařeček, bez USB to ani nepoznal, že se něco změnilo a hrál bez problému dále.Stejně tak Ferguson Ariva T65.Ale moje nová TV Hitachi po naladění si všechny programy popřehazovala. a to je už trochu moc a kvůli jednoho programů, člověk potom musel 40programů znova uspořádat podle sebe.

A proč mi TV přestala ukazovat sílu a kvalitu v procentech, to už nikdo neví??

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 10.7.2013 23:34

Nikdo už nepříspívá do diskuse?

Ne, není třeba... Všichni už mají dávno přeladěno a informační text už je fuč.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 11.7.2013 17:16

Ale nevyřešily se všechny problémy.TV mi přestala ukázovat sílu a kvalitu signálu v procentech a také jsem nenšel možnost, jak editovat nahrávky pořizené na TV Hitachi do běžného formátu TS, který v PC nejde ani přehrát.

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 11.7.2013 18:31

To ti jako díky přeladění přestal BarGraf měřit procenta? laugh a co teda měří nyní? (že by dBuV?) cool

Co za soubor vytváří ta tvoje Hitashi? Pokud to je záznam z DVB-T, tak to nemůže být přeci kodované. Každopádně vytváří stream at' to má koncovku jakoukoliv. To by mělo jít překonvertovat přes nějaký soft.

enlightened zkoušel jsi tomu souboru přepsat koncovku na.TS a až potom s tím něco dělat?

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 11.7.2013 19:27

Však to má koncovku TS.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 12.7.2013 16:07

Má to koncovku TS a programem PVA strumento to nejde otevřít na rozdíl od nahrávky pořízeneé např. v Gogenu TU137,který dělá stejnou koncovku.

Sílu signálu mi asi ukazuje v procentech, ale to tam už nepíše, zda to je 80% nebo 95%,tak jako na počátku.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 14.7.2013 11:26

Zase diskuse stojí v místě??

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 14.7.2013 14:28

ano, pauza laugh

Prosím tazatele, at' kousek záznamu (streamu) natáhne na Uložto.cz nebo Edisk.cz Zkusím se na to mrknout co s tím jde či nejde ... Střílet od boku a tipovat nemá smysl.

http://www.edisk.cz/ 

http://www.ulozto.cz/upload

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 14.7.2013 19:26

Nahrál jsem to na uložto pod názvem pokus-hitachi.Nevím za jak dlouho to tam bude, při vyhledavání mi to nenašlo.

Připojit reakci

Barandov

ivovi_ (0) - xxx.xxx.70.240 (?), 15.7.2013 8:55

Drtiva vetsina televizoru nahravky koduje tak, aby nesly prehrat jinde nez na televizoru kde byly porizeny.

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 15.7.2013 12:31

Jo je to tam, ale dal jste to pod heslo které neznám. Řeknete mi ho? wink

http://www.ulozto.cz/hledej?q=pokus-hitachi

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 15.7.2013 17:26

Aha, tak se omlouvám.Heslo je 7575r.

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 15.7.2013 18:05

No jo, tak to vážně vypadá špatně. frown Žádnej program to nebere.

Budete muset nahrávat holt přes STBox. Tohleto nahrávání je fakt o ničem. no

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 16.7.2013 17:28

Tak to jsem si mohl myslet.njaký STB mám Emgeton Vision 3,ale nic moc.A navíc mi nenahlaje nic s polských kanálů.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 19.7.2013 10:50

Nic z polských programů to nenajde, protože to neumí polské kodování. Je třeba si koupit jiný přístroj. Takové vodítko je, ikdyž to nemusí být vždycky pravda, že to umí HD.

Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 19.7.2013 11:29

To je poněkud omyl. Programy to najde, i když to neumí MPEG4. Jen to neumí zobrazit obraz. Takže pokud je signál, musí jít alespoň zvuk.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 19.7.2013 11:46

To není pravda. Zkoušel jsem to na jednom STB a televizi Panasonic. Polské programy to kdysi našlo, ovšem dneska není ani obraz, ani zvuk. Na jiných (tuším optex) zvuk byl.  Dokonce na tohleto téma byla dosti obsáhlá diskuse. 

Připojit reakci

Barandov

Zbyněk Poisl (0) - xxx.xxx.45.186 (?), 19.7.2013 15:40

Rozhodně se nechci hádat, ale v tom případě bych byl rád, kdyby mi tento problém někdo objasnil. Pokud je mi známo, tak Poláci vysílají klasické DVB-T v MPEG4. Není tedy důvod k tomu, aby to normální přijjímač nenaladil. Připouštím ovšem, že mi něco uniklo a mám mezery ve vzdělání. :-)

Připojit reakci

Barandov

Štěpán S. (0) - xxx.xxx.205.247 (?), 19.7.2013 15:46

Enik má pravdu, zvuk by měl fungovat normálně i na přístroji jen s MPEG-2... jen je to bez obrazu.

Kdoví co ten Panák měl a uměl mimo standart - třeba to byl záměr výrobce aby to co nepodporuje, tak aby to nenaladil vůbec.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 22.7.2013 15:50

Štěpáne, na tom panasoniku jsem to prvně naladil a potom ne. Hádal jsem se jako ty. Zkusím najít tu diskusi. 

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 22.7.2013 16:09

http://forum.digizone.cz/index.php?topic=189.msg23940#msg23940

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 23.7.2013 19:11

Naladit by mělo jít vždy.Akorát, že tento týden byla další vlna vypinání analogu v Polsku a současně nějaké přlaďovaní už ve vysilaném DVB-T, Mux-1 a 2.Tak se někomu mohl signál stratit.Hlavně v jihozapadním Polsku.Jinak mám i takovou skušenost, že jsem naladil na TV Grundig s podporou pouze MPEG-2 1.PL mux a naladěné programy se zobrazují jako nějaká data.Na výběr jsou tři možnosti TV stanice, rádio stanicea ty data.Dlouho mi trvalo než jsem na to přišel, ale je to tak.Starší STB s podporou pouze MPEG-2 umí přehrávat zvuk a novější pak zobrazují hlášku, že HDTV není podporováno.Pokud je signál slabý, je možné, že nehraje ani ten zvuk nebo je přerušovaný.

Jinak nevím, proč ty přispěvky tady vznikly.Asi kvůli toho, že jsem psal, že mám Emgeton vision na nahravání.Nahrávám většinou pouze z českých programů.Jinak mám i Ferguson Ariva T65,ale ten půjde do reklamace, protože že jsem koupil již zmíněnou TV Hitachi s MPEG-4,která umí i nahrávat.Akorát jsem se snařil přijít na to, jak potom ty nahrávky editovat na PC.Jsou totiž kodované, sice mají normalní připonu TS, ale nejde je v PC otevřít.Vzor takové nahrávky je na uložto, pod výše uvedeným názvem a heslem.Někdo se mi snařil pomoct, ale žadným programem stejně jako já, to neotevřel.

Já zase tvrdím, že heckři umí vše a určitě existuje program, který tu nahrávku rozkoduje.

Jinak nové STB s podporou pouze MPEG-2 jsou dnes tak drahé, že normalně vzdělaný člověk si raději připlatí 150Kč a má STB s podporou MPEG-4.Když MPEG-2,tak jedině starší na inzerát nebo na Aukru za 250Kč.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 24.7.2013 7:32

Naladit by mělo jít vždy.

Pročti si znovu to vlákno, na které jsem tu dal odkaz. Mám na jedné anténě s rozbočovačem televizi i STB. Na televizi jsem nenaladil nic a na STB, které umí polské vysílání, to hraje všechno. Když prohodím televizi a STB tak to bylo to samé. Nevím, jak to je dneska, mohu to večer doma zkusit. 

Kdybych byl pitomý sám, to bych mohl připustit, ale že by nás bylo pitomých více? 

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.247.100 (?), 25.7.2013 18:14

A proč bych měl číst nějaké nesmyslné vlákno.Já jsem napsal, co a jak a víc nic.

Žadný hecker mi stejně nedoporučí program na editaci zakodovaných souborů TS.

A další věc je že každý přistroj má jinou citlivost na signál.

Připojit reakci

Barandov

host - xxx.xxx.252.120 (?), 26.7.2013 7:34

Pořád mě nepochopil. Tady nejde o citlivost, ta televize mi píše, že má signálu plný knedlík. Prostě polské vysílání nenaladí, přestože tam je signálu dost.

Připojit reakci
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Ztrata multiplexu 429.6.2014787
Český Těšín - ČT1 HD, ČT 2 HD a ČT 4 HD - Regionální síť 769.1.20142357
Bohumín Multipex 3 nehraje420.12.20133246
Wisla- Skryczne319.9.20131842
Barandov7026.7.201334796
Každý víme, že na set top boxu nejsou jen televizní kanály39.7.20132269
Nejede multiplex 4 - Havířov Město - společná anténa1115.6.20134091
Multiplex 4423.5.20132752
100% intenzita signálu, špatná kvalita obrazu916.1.20135137